Folosim cookie-uri pentru a iti personaliza continutul si experienta pe site si pentru a analiza traficul. De asemenea, le oferim partenerilor informatii cu privire la modul in care folositi site-ul nostru. Acestia le pot combina cu alte informatii oferite de dvs. sau culese in urma folosirii serviciilor lor. Apasati pe Permite toate Cookie-urile pentru a accepta modulele cookie si pentru a accesa direct site-ul sau apasati pe Setari Cookie-uri pentru a vedea descrieri detaliate ale tipurilor de module cookie si pentru a alege daca acceptati anumite module cookie cand va aflati pe site.Luni si Joi, GV Agora Floreasca
Marti: GV Baneasa
Miercuri : GV Sun Plaza
Vineri: GV Afi Cotroceni

Interval orar: 16.00-20.00*
*Pentru programari, va rugam sa contactati receptia saloanelor.
La multi ani GV Sun Plaza!

June 2013

alt

Suntem fericiti sa va anuntam ca luna aceasta sarbatorim 1 an de cand am deschis salonul Geta Voinea Sun Plaza! Pentru a sarbatorii acest eveniment, vom publica zilnic pe pagina de Facebook Geta Voinea Saloane informatii si imagini specifice acestui salon, pana la sfarsitul lunii.Localizat in Mall-ul Sun Plaza (Berceni), acest salon a reprezentat prima colaborare dintre Geta Voinea si designerul de interior Iulia Iuga, avand astfel un aspect industrial distinctiv cu influente vintage. Echipa noastra priceputa din GV Sun Plaza a primit mai mult de 15.000 de clienti in ultimul an. Echipa noastra va este la dispozitie in orice moment.

Good job guys!